ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Bu, www.zombicoin.com ile üye arasında bağlayıcı bir anlaşmadır.

www.zombicoin.com adresinde (“Site”) bulunan İnternet sitesini veya Site ile bağlantılı olarak sunulan herhangi bir hizmeti (“Hizmet”) kullanarak, değiştirilebileceği gibi, Hizmet Koşullarına uymayı kabul edersiniz.

www.zombicoin.com zaman zaman kendi takdirine bağlı olarak. Bu Hizmet Şartlarını periyodik olarak gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır ve herhangi bir zamanda bu Hizmet Şartlarını kabul edilemez bulursanız, Siteyi derhal terk etmeli ve Hizmet ve Sitenin tüm kullanımlarını durdurmalısınız.

Hizmeti kullanarak, en az 18 yaşında olduğunuzu ve yasal olarak bu sözleşmeye girebileceğinizi kabul etmiş sayılıyorsunuz.

1. Konu

www.zombicoin.com, 17.08.2019 yayın hayatına başladı.

www.zombicoin.com, site, üyelerini bilgilendirmek için sunulan içeriğin, onları teşvik etme ve yönlendirmeye yönelik olmadığını ve siteye erişim sağlayan gerçek veya tüzel kişilerin kullanım koşullarını kabul ettiği kabul edildiğini açıkça beyan eder.

Sitede sunulan aktif hizmetlerden yararlanmak için bir bedel ödeyerek.

Bu sözleşmenin üyelerinden üyelik için ücret talep edilmeyeceği açıkça belirtilmiştir.

Ek olarak, mevcut sözleşme üyeler için (üyelik için) herhangi bir ücret olmayacağını ve para ya da mülk edinmenin, para, mülk edinmenin ve diğer kişilerin sisteme dahil edilmediğini (piramit sistem seçim zinciri) belirtmektedir. ). açık ilan edildi.

Bu sistemler THKK tarafından yasaklanmıştır.


2. Üyelik Sistemi ve Üye Yükümlülükleri

Üyeler hiçbir zaman birden fazla hesap kullanamaz (birden fazla oyun hesabı). Üyeye ait tüm oyun hesapları www.zombicoin.com tarafından kapatılacaktır.

Üyeler sadece bir cihazdan bir oyun hesabına giriş yapabilirler.

Bir cihazdan birden fazla oyun hesabı girmeniz yasaktır.

Bu durum tespit edildiğinde, tüm oyun hesapları sistem tarafından kapatılır.

Oyun hesabında kazanç varsa, sıfırlanır.

Üyelerin tüm olumsuz davranış ve davranışları, yorumları, hakaretleri, hukuki ve mali sorumlulukları ile Türk Ceza Kanunu'nda tanımlanan eylemler kendilerine aittir.

www.zombicoin.com bu tür eylemler veya eylemler için hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Üye, site üzerinden giriş yapmak için kullandığı bilgileri hiç kimseyle paylaşamaz.

www.zombicoin.com, üye bilgilerinin depolanması ve gizliliği için gerekli donanım yapısına sahiptir.

Üyeler, üyelik bilgilerinin güvenliğinden tamamen sorumludur.

www.zombicoin.com kaybolan veya çalınan üyelik bilgilerinden sorumlu değildir.

Siyasi parti yarışı, din, mezhep propagandası, argo sözcüklerin kullanımı, reklam, spam gönderme kesinlikle yasaktır.

3. Web Sitesinin Yetkileri ve Kullanıcının Yükümlülükleri

Site yönetimi, site yönetimi üyesi tarafından belirtilen çalışmaların bu sözleşmedeki herhangi bir maddeyi ihlal ettiğini tespit etmesi durumunda üyeliğin sona erdirilmesi hakkına sahiptir.

Üyenin üyeliğini iptal etme hakkı, üyeyle ilgili bilgilerin başka bir kişi tarafından kullanılması durumunda www.zombicoin.com'un takdirindedir.

Site, üyeliğin IP bilgisi ve diğer kayıtlı bilgileri kontrol etme dahil başka bir kişi tarafından kullanılıp kullanılmadığını test etme hakkına sahiptir.

Siteye abone olan her kullanıcı, doğru bilgiler sağlamayı ve bu bilgilerde meydana gelebilecek değişiklikleri siteye bildirmeyi taahhüt eder.

Site, üyelerinin bilgilerinin doğruluğundan veya yanlışlığından sorumlu tutulamaz. Kayıp veya değiştirilen üyelik bilgilerinden site yönetimi sorumlu değildir

Site, üyelerin yasalarca izin verdiği kişisel bilgileri saklayabilir ve istenirse kişisel olmayan verileri üçüncü taraflarla paylaşabilir.

Site, Üyeye bir keşif gezisi yapılmadıkça veya söz konusu bilgiler isimsiz olarak belirtilmedikçe, Kullanıcı Sözleşmesinde veya benzeri belgelerde açıkça belirtilmedikçe, üyelerin kişisel bilgilerini paylaşmaz.

Site, bu bilgileri paylaşırken üyelerin çıkarlarını korumayı taahhüt eder.

Site yönetimi, talep edilen üye bilgilerini, herhangi bir adli veya idari işlem çerçevesinde, hiçbir şart olmaksızın, paylaşma hakkına sahiptir.

Site teknik sorunlardan ve aksaklıklardan sorumlu tutulamaz, yasal işlem yapılmaz.

Site tarafından yapılan ödemelerden doğacak herhangi bir kesinti veya ödeme problemi olması ve reklam gelirine göre yapılması durumunda, site üyesi sorumlu tutulamaz veya yasal işlem yapılmayacaktır.

Üye, sitedeki tüm yazışma ve işlemlerden yalnızca tüzel veya tüzel kişilik olarak sorumludur.

Üye, bu yazışmaların ve işlemlerin siteye kaydedilmesini önceden kabul eder.

Herhangi bir ihtilaf durumunda, Site tarafından tutulan bu kayıtların geçerli ve bağlayıcı olduğuna dair kesin ve münhasır kanıtlar olduğu, prosedürle uyumlu oldukları ve tüm itirazları ve işten çıkarmaları feragat ettiği kabul edilecektir.

www.zombicoin.com bir banka veya finansal kurum değildir. Bu örgütlerin sergilenen faaliyetler gerçekleştirmediğini açıkça beyan ediyor.

www.zombicoin.com sabit bir ödeme sözü vermez.

www.zombicoin.com sanal bir zombi öldürme oyunudur, bu nedenle BDDK veya SPK gibi organizasyonlara maruz kalma zorunluluğu yoktur.

Finans kuruluşları veya bu kurumlar tarafından kontrol edilen halka açık şirketler ile www.zombicoin.com Oyununa veya bankasına (faiz sistemine dayalı bir program yoktur) benzerlik yoktur.

4. Üyelerin Hukuki Sorumluluğu

Üye, www.zombicoin.com sitesinde verilen hizmetlerin, www.zombicoin.com tarafından belirlenen şartlar dışında yetkisiz giremeyebileceğini ve yazılımı istediği zaman değiştiremeyebileceğini ve www.zombicoin.com’u önceden ödemeyi kabul edebileceğinizi kabul eder.

Bu kurallara uyulmadığı taktirde doğabilecek zararlarınız için, Diğer kullanıcılara rahatsız edici veya tehdit edici, yasadışı, yasadışı, yasadışı, kasıtsız, rahatsız edici yayınlamamayı, dağıtmamayı, dağıtmamayı veya başka şekilde ifşa etmemeyi kabul edersiniz.

www.zombicoin.com'un izni olmadan, bu hizmetlerin reklamını yapmak, herhangi bir mal veya hizmet satmak, bu amaç için teklif vermek yasaktır.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve uluslararası anlaşmalara aykırı, ahlaksız, ırkçı, tehdit edici mesajlar göndermeyin.

www.zombicoin.com’un, www.zombicoin.com sitesinde sunulan hizmet ve yazılımların telif haklarına sahip olduğunu ve bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltılamayacağını taahhüt ve taahhüt eder.

5. Yetkilendirmeler

Bu sözleşmenin hükümleri uyarınca, www.zombicoin.com, sözleşme veren makamın kayıtsız ve koşulsuz haklarına sahiptir.

www.zombicoin.com, sitenin çalışmasını geçici veya kalıcı olarak durdurabilir.

www.zombicoin.com sitede düzenlemeler yapabilir.

Sistemin geçici veya tamamen askıya alınmasından dolayı müşteri veya üçüncü taraflarca meydana gelebilecek zararlardan müşteri sorumlu olmayacaktır.

6. Kayıtların Geçerliliği

Bu sözleşmeden doğan anlaşmazlıklarda, her iki tarafın ve mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının kayıtlarının 6100 sayılı Medeni Kanun uyarınca kesin ve münhasır delil teşkil etmesi ve bu maddenin Kanıtlar ve belirtilen kayıtların her türlü itiraz ve işleme tabi olduğuna dair yemin önceden feragat edileceğine söz verir ve söz verir.

7. Gizlilik

Şirket, sözleşmenin süresi boyunca ve herhangi bir nedenle yüklenicinin, www.zombicoin.com ile ilgili herhangi bir nedenden ötürü iki yıl içinde üçüncü şahıslara ve kuruluşlara www.zombicoin.com ile ilgili hiçbir bilgi, şifre ve kod vermeyeceğini taahhüt eder.

Bilgiler üçüncü şahıslar veya kuruluşlar tarafından bulunursa, müşteri derhal iptal eder ve müşteri şimdi www.zombicoin.com tarafından maruz kalınan zararları telafi edebilir.

8. Vergilendirme

www.zombicoin.com üyesi aracılığıyla yapılan tüm işlemler Türkiye'deki geçerli vergi mevzuatına göre vergilendirilmektedir.

Gelecekte Vergi Kanunu'nda yapılacak herhangi bir değişiklik bu sözleşme kapsamında otomatik olarak geçerli olacaktır.

Üyenin kayıt işlemine ilişkin tüm sorumlulukları Vergi Kanunu uyarınca kendi sorumluluğunda olacaktır.

9. Uygulanabilir Hükümler

Bu sözleşmeyle bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlık durumunda, bu sözleşmelerin hükümleri öncelikle uygulanır ve bu sözleşmede bulunmayan hükümler için Türk Kanunları (Türk Ticaret Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu) hükümleri uygulanır.

10. Yetkili Mahkemeler ve İcra Daireleri

Türkiye Cumhuriyeti'ndeki işletmeler, Mahkemeler ve İcra Daireleri nedeniyle sözleşmeden doğan tüm uyuşmazlıklara yetkilidir.

11. Ödemeler

Gelirler sponsorlardan sağlanmaktadır.

www.zombicoin.com, sponsor ilgili bir sorun olduğunda veya farklı bir durumda ödeme yapmama hakkına sahiptir.

12. Zorla

Üyelik Anlaşması, üye kayıt formunu eksiksiz doldurarak ve www.zombicoin.com adresinde kayıt yaptırarak taraflar arasında sürekli olarak yürürlüğe girer.